Фізіотерапевтичне відділення  «Першої Черкаської міської лікарні» надає комплекс процедур, необхідних у комплексній терапії, профілактиці, для симптоматичного лікування захворювань усіх органів та систем організму. Відділення оснащене сучасною апаратурою провідних виробників.

У відділенні з успіхом застосовують електролікування, магнітотерапію, аерозольну терапію, ультрафіолетові промені. Ефективною є також лазеротерапія.

«З успіхом надаються такі процедури і на суглоби і на внутрішні органи, на лор-органи. Є нас сучасні апарати для внутрішньо порожнинної дії. Ну а дію має лазаротерапія протизапальну, регенеруючу, трофічну, тому з успіхом лікуємо трофічні виразки», – зазначає Ольга Бондаренко, завідувачка фізіотерапевтичного відділення «Першої Черкаської міської лікарні».

Під час лікування окремих хвороб фізіотерапія часто є єдиним методом, який дає позитивні результати.

«Для лікування трофічних виразок та інфікованих ран, які у людей не заживають місяцями, роками, ми взяли на озброєння комплекс фототерапії. Магнітотерапія, ультрафіолетове випромінювання, лазерна терапія і біоптрон – поляризоване світло. І виразки буквально на очах починають загоюватись», – Ольга Бондаренко.

Для лікування остеохондрозу, артрозу, ожиріння, дистонії, першої стадії гіпертонічної хвороби у відділенні застосовують гідромасаж. До послуг пацієнтів – сучасна гідромасажна ванна.

Для терапії електросном ми застосовуємо апарат Нейросон. Цей метод має заспокійливий вплив на центральну нервову систему, тому ефективний у лікуванні безсоння, неврозів, гіпертонічної хвороби першої та другої стадій, гастроентерологічних захворювань.