Відділення очолює Заслужений лікар України, колишній головний лікар Першої міської лікарні Хромов В.Я, старшою медсестрою з І989р. працює медсестра вищої кваліфікації Коваль Г.П

Приймальне відділення лікарні було створене в 1964р. Тривалий час його завідуючою була Заслужений лікар України Нажа А.Г,

В різні часи у відділенні працювали майстри своєї справи лікар Зелинський В.Г., медичні сестри Кисленко Ж.П., Гречуха К.Я., Шиш М.Г., Павлова М.П., Ґуля Л.О., старша медсестра Данилевська Л.П та інш.

В обов’язки працівників відділення входить прийом планових та ургентних хворих, попередній огляд, проведення необхідних обстежень для визначення діагнозу та направлення у відповідне відділення, виклик санітарних машин для перевезення хворих, які потребують медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях інших лікарень міста.

Крім того, працівники здійснюють первичну обробку пацієнтів, заповнюють медичні карти, ведуть належну документацію.

Відділення складається з оглядового кабінету, санпропускника, кімнати прийому пацієнтів, кабінету завідуючого, медсестринської кімнати.

До того ж приймальне відділення є своєрідним диспетчерським пунктом лікарні, куди стікається інформація про всі нештатні ситуації у нічні години, тут знаходяться графіки нічних чергувань лікарів, адреси та телефони усіх медичних працівників.

В колективі працюють досвідчені, висококваліфіковані спеціалісти: лікар-терапевт Воробйова В.К., яка багато років очолювала терапевтичне відділення, медичні сестри Бузько Л.А., Сириця Л.М., Ретцлафф В.М., Анциферова Г.О., Боровик А.Г.