Неврологічне відділення,Неврологічне відділення, як структурний підрозділ лікарні, засноване в 1964р. і було на той час єдиним в місті. Завідувачем став лікар-невропатолог вищої категорії Сарін М.І. Він же тривалий час був позаштатним міським невропатологом. За час своєї роботи підготував понад 30 лікарів-невропатологів міста, які проходили інтернатуру у відділенні. М.І.Сарін активно займався науковою працею, багато друкувався, на його рахунку більше 50 статей у провідних медичних журналах. Його ім’я відоме в Україні та за кордоном.

Добру згадку залишили про себе лікарі відділення Калмикова Л.Ю., Динько В.К., Борисенко Т.0., Фош О.М., старша медсестра Середенко В. А., медсестри Єсакова И.С., Васильєва А.В., Пономарєнко Г.Б., Салюк К.Г.

В 1970 р. кількість ліжок із 30 збільшилася до 50, а з вересня 1976 р. – до 60. У тому ж році відділення розташувалося у новому корпусі лікарні.

З 1975р. відділення очолювала Т.Д.Бараннікова, лікар вищої кваліфікації. З 2010 р. відділенням керує Мотрічук Олена Олександрівна. Зараз в штаті відділення 3 лікарі, в тому числі лікар-психотерапевт, та 11 медичних сестер. Старша медична сестра Рукавець Л.О., має вищу атестаційну категорію.

В неврологічному відділенні надається медична допомога пацієнтам із захворюваннями періферійної та центральної нервової системи, порушеннями мозкового кровообігу, нейроінфекціями, у відновлювальному періоді після інсультів, струсів головного мозку.

Щороку у відділенні лікують 1300 хворих. Крім того, надаємо до 3 тис. консультацій. Відділення є базовим для лікування пацієнтів з захворюваннями периферійної нервової системи. Це дискогенні радикуліти, ускладнення остеохондрозів, невропатії, полінейропатії. Відсоток таких хворих складає майже 40 %.

Біля 25 % хворих поступають з судинними патологіями – дисциркуляторною енцефалопатією, наслідками інсультів. Лікуються також хворі з вірусними ураженнями нервової системи, наслідками травм, спадковими хворобами.

Щороку у відділенні впроваджуються до 10 нових лікувальних методик та медичних препаратів. Останнім часом освоєні витяжіння хребта, лікувальні процедури за допомогою дошки Євминова при дискогенних радікулітах.

Сумісно з фізіотерапевтичним відділенням внесені ряд нових реабілітаційних методик в лікування судинних та травматичних уражень нервової системи.

Широко використовується голкорефлексотерапія за допомогою апаратів ЧВНС, Еліта, „Рамка”, „Рефлекс”.

Медперсонал відділення працює чітко та злагоджено. З 11 медичних сестер четверо мають вищу кваліфікаційну категорію, дві – першу. Молоді медсестри, якими щороку поповнюється колектив, працюють під наглядом та за підтримкою досвідчених фахівців.

Неврологічне відділення сьогодні має 40 ліжок.