Ендокринологічне відділення КМП “Перша Черкаська міська лікарня” ЧМР функціонує з 1976 р. Відділення надає стаціонарну планову та ургентну допомогу населенню міста.

Ендокринологічне відділення має 30 ліжок, знаходиться на третьому поверсі триповерхового корпусу лікарні. Хворі розміщуються у 8-ми палатах, серед яких – палата для інвалідів ВВВ.

У відділенні лікують хворих з різною ендокринною патологією: цукровий діабет в стадії декомпенсації та діабетичним кетоацидозом, хворі з хронічною наднирковою недостатністю, важкими формами тиреотоксикозу з проявами декомпенсації та порушеннями серцевої діяльності, різними ступенями важкості гіпотиреозу а також хворі з патологією гіпоталамо-гіпофізарної області.

Відділення працює в тісній взаємодії з іншими клінічними та пара-клінічними підрозділами лікарні. При необхідності в нічний час, вихідні та святкові дні викликається лікар-ендокринолог згідно графіка ургентації.

Кожен пацієнт проходить необхідне загально-клінічне, біохімічне, ендоскопічне, рентгенологічне обстеження.

Наявна лікувально-діагностична база лікарні та кваліфікація фахівців дозволяють виявити на ранніх етапах цукровий діабет та його ускладнення.

Відділення тісно взаємодіє з лікарями поліклінік міста, міським та обласним консультативним бюро ендокринної хірургії, взаємодіє з міською “Школою діабету”.

 

Лікарі відділення.

Ендокринологічне відділення - КМП Перша Черкаська міська лікарня Тополенко Олена Валеріївна – завідувач відділення, стаж роботи 13 років, кваліфікаційна категорія – перша
Ендокринологічне відділення - КМП Перша Черкаська міська лікарня Маріно Тетяна Олександрівна – стаж роботи 37 років, кваліфікаційна категорія – вища. 
Ендокринологічне відділення - КМП Перша Черкаська міська лікарня Канарський Віктор Павлович – стаж роботи 35 років, кваліфікаційна категорія – вища. 

Телефон відділення: (0472) 37-05-51