Перша міська лікарня

Перша міська лікарня

Перша Черкаська міська лікарня розпочала свою діяльність наприкінці 1805 року. Як повітова лікарня, вона надавала медичну допомогу військовим Черкаської „військово-штатної команди.  Також до її завдань входила і боротьба з інфекційними захворюваннями та епідеміями місцевого населення.

Сьогодні вона є найстарішим лікувальним закладом в Черкаській області. У штаті лікарні працюють 60 лікарів, 12 головних міських фахівців з основних лікарськими спеціальностями. Лікарня має сучасну лікувальну та діагностичну апаратурою, постійно впроваджує нові методики і розробки сучасної медицини.

Зараз це багатопрофільна лікарня вищої акредитаційної категорії на 400 ліжок, яка забезпечує висококваліфікованою стаціонарної медичної допомогою.

На її базі створено міський печінковий центр, обласний опіковий центр, а також діють єдині в місті ендокринологічне, урологічне, пульмонологічне, ЛОР відділення та відділення для лікування хворих, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС.

Перша міська лікарня багатопрофільний лікувальний заклад, в який входять  лікувальні відділення на 400 ліжок, клінічна лабораторія, діагностичне та фізіотерапевтичне відділення з усіма службами, єдині в місті ендокринологічне, урологічне, ЛОР відділення та відділення для лікування хворих, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС. Лікарня має сучасне лікувально-діагностичне обладнання. Щорічно в лікувально-діагностичний процес впроваджується біля 70 нових методик та препаратів. Тільки за останні два роки лікарями отримано 11 посвідчень про раціоналізаторські пропозиції.

На базі хірургічного та опікового відділень проводяться пластичні операції. У 2002 р. розпочато проведення операцій за допомогою лапароскопа. Перша міська лікарня має вищу акредитаційну категорію. Відповідно до рішення Черкаської міської ради Черкаської області від 16.07.2009 року № 4-1349 заклад називається КНП “Перша Черкаська міська лікарня” .

Територія лікарні занесена до Державного реєстру як Парк „Перша міська лікарня”, засаджена різними видами дерев, серед яких 180 вікових дубів та сосен. Вона – під постійним наглядом природоохоронних організацій.

 

 

 

 

[tribulant_slideshow]