Кардіологічне відділення на 60 ліжок було відкрите у 1980 році. На протязі 14 років ним керувала лікар вищої категорії Дашко Єфросінія Яківна. Вона однією з перших в області оволоділа та широко використовувала метод ультразвукового дослідження серця (УЗД) у диференційній діагностиці важких клінічних випадків. Першими лікарями-ординаторами були Бідуля Н.І, Вострикова З.В., Казмірук З.П., начмед лікарні Клімов М.Є. 3 часу відкриття відділення і по сьогоднішній день старшою медичною сестрою працює Литвиненко В.І., яка має вищу кваліфікаційну категорію.

Останні 10 років відділенням очолює Федорук О.В., лікар першої категорії, яка закінчила клінічну ординатуру у м.Харків.

З перших днів працюють у відділенні висококласні фахівці Казмірук З.П., лікар вищої категорії, яка закінчила клінічну ординатуру в інституті ім. М.Д.Стражеско, лікар першої категорії Вострикова З.В.

Відділення надає медичну допомогу пацієнтам з проявами ішемічної хвороби серця, постінфарктними кардіосклерозами, серцевою недостатністю, артеріальною гіпертонією, симптоматичними гіпертензіями, порушеннями серцевого ритму, іншою кардіальною патологією. Щороку у відділенні лікують майже 800   хворих. Половина з них – з артеріальною гіпертензією. У діагностиці використовуються такі методи, як УЗД серця, нирок, судин.

При лікуванні пацієнтів з серцево-судинною патологією гарний ефект дає метод лазерного опромінення крові. Спеціалісти відділення постійно слідкують за розвитком медичної науки, впроваджують в роботу нові методики та сучасні розробки НДІ кардіології ім. М.Д.Стражеско, Європейської спільноти кардіологів.

Зусилля колективу дають свої результати, з року в рік відділення поліпшує статистичні показники, має гарний творчий потенціал та великі перспективи подальшого розвитку. Сьогодні кардіологічне відділення налічує 35 ліжок.