НІХТО НІКОМУ НЕ ПОВИНЕН

мал.2

Зараз я працюю в одній з аптек Мелітополя. Після тижня ТРЕША на роботі, хочу озвучити усі думки які накопичилися у мене. Накипіло, так би мовити!!!!!!!

Перше, є два офіційні джерела інформації, сайт МОЗ і сайт ВООЗ!!!!!!!!!!!! Все!!!!!!!!! Усе інше – це чутки, панічні атаки окремо взятих людей, фантазії і припущення не особливо усвідомлених осіб. Особисто я, що б не дивитися і не слухати все підряд, дивлюся в Ютуб доктора Комаровського, він через день викладає відео в якому озвучує ОФІЦІЙНІ ДАНІ Всесвітньої організації охорони!!!!!!! здоров’я. Чітко, доступно, без емоцій, тільки статистика і рекомендації!!!!! За тиждень в аптеці за касою я чула ВСЕ ЩО завгодно, і пресумним є те, що людина від страху вірить у все, що чує, не піддаючи це  ні найменшому сумніву.

Друге, Вам, як і мені, НІХТО НІЧОГО НЕ ПОВИНЕН!!!!!!

Масок немає, винна держава, “усі погані”, “ми усі ПОМРЕМО”, “про нас ніхто не піклується”!!!!!! Пропонуєш марлю, бинти, щоб самі шили, у відповідь ” Та на хрін воно мені потрібно”!!!!!!!!  Якщо воно на хрін тобі не потрібно, навіщо В КАРАНТИН ОБХОДИТИ 48 АПТЕК МІСТА І СТВОРЮВАТИ  СТОВПОТВОРІННЯ??? Шукаєш собі маску????? Тобі не потрібно,  а «держава повинна   потурбуватися»????????  В держрезерві є маски, і він  розподіляє їх до держзакладів, лікарень, але ж ніяк не  на Фармринок .

УСІ МАСКИ ЙШЛИ ІМПОРТОМ З КИТАЮ, ПО УСІЙ ЄВРОПІ!!!!!! КИТАЙ ЗАКРИВ ІМПОРТ З НОВОГО РОКУ!!!!!!! Приватні мережі не можуть продавати у себе НЕ СЕРТИФІКОВАНИЙ ТОВАР!!!!!! Тому не можуть закуповувати маски в цехах, ательє, гаражах, які зараз перепрофілювалися під “масочні ательє”. Усі чекають СЕРТИФІКОВАНИЙ товар. Маску можна пошити з простирадла, рушника, футболки і навіть трусів!!!!!! По цьому згадуємо уроки праці і шиємо на усю сім’ю маски, а не обурюємося що у нас держава погана, президент комік, або НАМ ХТОСЬ   ЩОСЬ ПОВИНЕН!!!!!!

МИ САМІ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА НАШЕ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я І ЗА НАШІ СІМ’Ї!!!!!!!!

Третє, ліки!!!!!!! Люди, якщо ВСІ, ХТО КУПИВ НА ЦЬОМУ ТИЖНІ ЛІКИ ВІД ИМУНІТЕТУ, ДЛЯ ІМУНІТЕТУ, ВІД ВІРУСІВ, ДЛЯ ВІРУСІВ, АНТИБІОТИКІВ, ВІД КАШЛЮ І УСЬОГО ІНШОГО, ПОЧНУТЬ ЦІ ЛІКИ ЗАРАЗ ПИТИ!!!!!!!!! У НАС ПІВ-КРАЇНИ ВИМРЕ ВІД ЦИРОЗУ ПЕЧІНКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЛІКИ – ЛІКУЮТЬ!!!!!!!!! ВСЕ!!!!!!! І КРАПКА!!!!!!!!! ЛІКИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ – ЦЕ МАРКЕТИНГ, ЦЕ БІЗНЕС, ЦЕ ЗАРОБІТОК НА ЛЮДСЬКИХ ЛІНОЩАХ!!!!!!!!!!!!! Спорт, нормальна їжа, здоровий спосіб життя, здорова психологічна атмосфера у сім’ї і спільноті – це єдина профілактика усіх хвороб.

Але завжди зручніше поїсти жирного з пивом, покурити і лягти дивитися телек, а потім купити ПІГУЛОК ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ І ЧЕКАТИ ЩО ТИ БУДЕШ ЗДОРОВИЙ. І повірте, мені теж так зручніше. На цьому “зручніше” Фармринок і розвивається (і так, на цьому «зручніше» я отримую зарплату). Давайте розпочнемо з себе, з “незручностей”, зараз якраз відповідний момент щоб опам’ятатися!!!!!!!!! Нічого природа просто так не робить, у всього є “Вищий задум”, який нам з вами не усвідомити. Відтак нам (людству) потрібно через це пройти!!!!!!!!!!!

Я бажаю кожному з Вас здоров’я і розсудливості, приємної самоізоляції (ПОВІРТЕ, ЦЕ ЄДИНЕ, ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ ДЛЯ КРАЇНИ ЗАРАЗ!!!!).

А для себе самих, кожен з нас може зробити набагато більше ніж думає, якщо перестане вірити ЩО ЙОМУ ХТОСЬ ЩОСЬ  ПОВИНЕН!!!!!!!!!!

Вікторія Мединская