11 порад для здорового способу життя
11 ПОРАД ДЛЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ
11 порад для здорового способу життя. Практичні поради для тих, хто прагне до здорового способу життя і бажає стати ідеальною людиною:
1.Читайте книги.
Це допоможе запобігти деградаціъ вашого мозку і наповнить його новими словами і виразами. Ви навчитеся формулювати свою мову, придбаєте здатність приймати зважені, правильні рішення, завоюєте авторитет в колі друзів і знайомих.
Розгадуючи кросворди, проводяючи підрахунки в умі, ми тренуємо головний мозок. Таким чином, сповільнюється процес вікової деградації розумових здібностей; активізується робота серця, системи кровообігу і обмін речовин.
2. Вивчайте іноземні мови.
Вивчення іноземної мови допоможе підняти вашу власну самооцінку, дає величезну перевагу при пошуку гідної, перспективноъ і високооплачуваної роботи. На просторах інтернету вже давно предостатньо безкоштовного матеріалу для вивчення іноземних мов. Обов’язково цим займіться!
3. Майте на все свою думку.
Усвідомлене життя допоможе якомога рідше впадати в депресію і бути пригніченим.
4. Правильно харчуйтеся.
Не їжте занадто багато. Замість звичних 2.500 калорій обходьтеся 1.500. Це сприяє підтримці активності клітин, їх розвантаженню. Також не слід впадати в крайнощі та їсти занадто мало.
Меню має відповідати віку.
Печінка і горіхи допоможуть 30-річним жінкам уповільнити появу перших зморшок.
Селен, що міститься в нирках і сирі, корисний чоловікам після 40 років, він сприяє розрядці стресу.
Після 50 років необхідний магній, який тримає у формі серце, і корисний для кісток кальцій, а риба допоможе захистити серце і кровоносні судини.
Активність вашого організму, у першу чергу залежить від вітамінів і мінералів, які отримує ваш організм протягом дня.
Поради щодо правильного харчування:
- Не вживайте рідину під час їжі, а пийте до її прийому. Як правило, запиваючи під час їжі, ви піддаєте свій організм, в першу чергу печії, а також іншим розладам шлунка в процесі травлення. Чай, кава і інші напої потрібно пити за 15-30 хвилин до їжі, воду можна і за 10 хвилин.
- Намагайтеся їсти по 5 -7 разів на день невеликими порціями, таким чином ви не перевантажите свій організм і отримаєте максимальне засвоєння вітамінів.
- Намагайтеся пити не менше, ніж 1.5 літра води протягом усього дня.
- Останній прийом їжі – легкий, не пізніше ніж за 4 години до сну.
5.Більше рухайтеся і займайтеся спортом.
Вченими доведено, що навіть вісім хвилин занять спортом на день, продовжують життя.
Пам’ятайте про те, що наше тіло створене для руху. Малорухливий спосіб життя призводить до ліні і підйому артеріального тиску, впливає на появу поганого апетиту, також впливає і на вашу привабливість.
Виходячи з цього, радимо вам:
- Більше рухів протягом дня – найбільш ефективний спосіб скинути з себе напругу, що нагромадилася, допоможе вам повернути ясність розуму.
- Ранкова міні зарядка – допоможе розігнати сонливість.
- Для підтримки тонусу всього тіла – двічі на тиждень відвідуйте тренажерний зал, а при нестачі часу – тренуйтеся самостійно вдома. Особливо корисні в домашніх умовах заняття танцями.
Навіщо займатися спортом?
- Це сприяє зміцненню здоров’я, серця, артеріального тиску.
- Щоб наситити киснем кожну клітину свого тіла.
- Щоб тримати м’язи в тонусі, зробити їх сильними і витривалими.
- Для контролю апетиту.
- Щоб протистояти лінощам, хронічній втомі і зміцнити віру у власні сили.
- Для більш швидкого відновлення після серйозних захворювань.
- Для того щоб збадьоритися і підняти собі настрій.
6.Налагодьте свій сон.
Спати краще в прохолодній кімнаті (при температурі 17-18 градусів), це сприяє збереженню молодості. Справа в тому, що і від температури навколишнього середовища залежать обмін речовин в організмі й прояв вікових особливостей.
Обходячись довгий час без сну, ви виснажите свій мозок і тіло, станете дратівливим і усвідомлюєте те, що у вас виникають труднощі з ясністю мислення і зосередженості в роботі. Тому сон – це той самий час, який необхідний вам і клітинам вашого організму для відновлення сил після важкого робочого дня, накопичення запасів енергії для чергового періоду активності.
Скільки повинен тривати сон?
В середньому для повного відпочинку організму потрібно не менше 8 годин. За цей час у вас налагодиться робота серця, гормональний баланс, відновляться потрібні клітини, покращиться пам’ять і розумові функції.
7. Довше зберегти молодість допоможуть любов і ніжність, тому, якщо її немає, знайдіть собі пару.
Зміцненню імунної системи сприяє гормон щастя (ендорфін), який виробляється в організмі, коли людина закохана.
8. Робота – важливий елемент здорового способу життя. Знайдіть роботу, яка буде вам в радість. Як стверджують вчені, це допоможе мати молодший вигляд.
Не буває людей не схильних ні до чого. Кожен з нас має певні таланти і здібності, варто тільки їх проявити. Визначте їх, і зробіть їх частиною свого життя. Ваша улюблена справа повинна стати основним джерелом вашого доходу. Сміливо йдіть за своєю мрією, пройшовши цей шлях – ви обов’язково знайдете успіх, і ваше життя набере позитивних оборотів.
Займатися улюбленою справою – можливість стати щасливим
9. Періодично балуйте себе.
Незважаючи на рекомендації, щодо здорового способу життя, іноді дозволяйте собі смачненьке.
10. Не завжди пригнічуйте в собі гнів.
До різних захворювань, навіть злоякісних пухлин, більш схильні люди, які постійно лають самого себе замість того, щоб розповісти, що їх засмучує, а іноді і посперечатися.
11. Позбавтеся від шкідливих звичок.
Звичка ––це дія, яку ви робите настільки часто, що навіть перестаєте її помічати.
Основні види шкідливих звичок:
- Куріння.
- Алкоголізм.
- Наркоманія.
- Використання ненормативної та нецензурної лексики.
- Гризти нігті.
- Колупання в носі.
- Клацання суглобами.
- Гризти олівець або ручку.
- Плювання на підлогу.
Види корисних звичок:
- Дотримання режиму дня.
- Зарядка вранці.
- Миття рук перед їдою.
- Застилання ліжка.
- Класти речі на свої місця.
- Чистити зуби щодня.
- Мити посуд за собою.
- Прибирати всі речі на місце.
- Правильно харчуватися і т.п.
Як позбавиться від шкідливих звичок?
Для цього визначте кількість ваших шкідливих звичок і замініть їх новими – корисними. Для цього визначте план дій, який необхідно здійснити для досягнення цього результату, наприклад: прийти на зустріч не на 5 хвилин пізніше, а за 10 хвилин до її початку. Постійно здійснюючи таку дію, Ви досягнете потрібного Вам результату.
Міняйте своє життя, адже всі зміни тільки на краще!