simeyna-medycyna

Функціональна діагностика – це область діагностики, яка дозволяє дати об’єктивну оцінку, виявити відхилення й установити рівень порушень функції різних органів і фізіологічних систем людського організму на основі виміру ряду показників (фізичних, хімічних і інших) з використанням інструментальних або лабораторних методів дослідження. Перевага функціональної діагностики в тому, що вона не має протипоказань і може бути проведена будь-якому пацієнтові.
Діагностичні методи дозволяють не тільки допомогти лікарю в постановці діагнозу, але й проводити динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнта в процесі лікування. Саме комплексне обстеження під контролем спеціалістів дозволяє визначати початок багатьох небезпечних захворювань на самих ранніх етапах їхнього розвитку.

Наприклад діагностичні центри та Клініки міста Дортмунд проводять індивідуальні програми комплексного обстеження організму, розширеного обстеження і чек ап програми * Check Up.

Клініки Дортмунда є сучасними медичними установами, де на найвищому рівні, відповідно актуальних знань медицини та молекулярної біології старіння проводяться дослідження, діагностика та лікування. Обстеження рекомендуються для вирішення складних діагностичних завдань.

Клініка розташовується в центрі землі Північна Рейн Вестфалія – ​​у м Дортмунд.

Однією з тем вузької спеціалізації клініки – діагностична медицина, лабораторна медицина, біомолекулярні оптимізація і профілактика старіння, збереження працездатності та якості життя у всіх вікових періодах.

Клініка пропонує високий рівень сервісу та медичного обслуговування. Програми діагностики індивідуально підібрані і проходять в супроводі лікаря. Час у дорозі від міжнародного аеропорту Дюссельдорф до клініки – 45-50 хв. на автомобілі.

Термін подачі заявки на Check Up: за 7 – 12 днів перед передбачуваною датою початку обстеження.

Тривалість обстеження: від 4-х годин до 5 – 6 днів.

Рекомендована і оптимальна тривалість обстеження: 3 – 4 дні.