Перша міська лікарня

Перша міська лікарня

Перша Черкаська міська лікарня розпочала свою діяльність наприкінці 1805 року. Як повітова лікарня, вона надавала медичну допомогу військовим Черкаської „військово-штатної команди.  Також до її завдань входила і боротьба з інфекційними захворюваннями та епідеміями місцевого населення.

Сьогодні вона є найстарішим лікувальним закладом в Черкаській області. У штаті лікарні працюють 60 лікарів, 12 головних міських фахівців з основних лікарськими спеціальностями. Лікарня має сучасну лікувальну та діагностичну апаратурою, постійно впроваджує нові методики і розробки сучасної медицини.

Зараз це багатопрофільна лікарня вищої акредитаційної категорії на 400 ліжок, яка забезпечує висококваліфікованою стаціонарної медичної допомогою.

На її базі створено міський печінковий центр, обласний опіковий центр, а також діють єдині в місті ендокринологічне, урологічне, пульмонологічне, ЛОР відділення та відділення для лікування хворих, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС.

Перша міська лікарня багатопрофільний лікувальний заклад, в який входять  лікувальні відділення на 400 ліжок, клінічна лабораторія, діагностичне та фізіотерапевтичне відділення з усіма службами, єдині в місті ендокринологічне, урологічне, ЛОР відділення та відділення для лікування хворих, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС. Лікарня має сучасне лікувально-діагностичне обладнання. Щорічно в лікувально-діагностичний процес впроваджується біля 70 нових методик та препаратів. Тільки за останні два роки лікарями отримано 11 посвідчень про раціоналізаторські пропозиції.

На базі хірургічного та опікового відділень проводяться пластичні операції. У 2002 р. розпочато проведення операцій за допомогою лапароскопа. Перша міська лікарня має вищу акредитаційну категорію. Відповідно до рішення Черкаської міської ради Черкаської області від 16.07.2009 року № 4-1349 заклад називається КНП “Перша Черкаська міська лікарня” ЧМР.

Територія лікарні занесена до Державного реєстру як Парк „Перша міська лікарня”, засаджена різними видами дерев, серед яких 180 вікових дубів та сосен. Вона – під постійним наглядом природоохоронних організацій.

 

 

 

 

[tribulant_slideshow]