Неврологічне відділення,Неврологічне відділення, як структурний підрозділ лікарні, було засновано в 1964р. і було на той час єдиним в місті. Завідуючим став лікар-невропатолог вищої категорії Сарін М.І. Він же тривалий час був позаштатним міським невропатологом. За час своєї роботи підготував понад 30 лікарїв-невропатологів міста, які проходили інтернатуру у відділенні. М.І.Сарін активно займався науковою працею, багато друкувався, на його рахунку більше 50 статей у ведучих медичних журналах. Його ім’я було відоме не тільки в Україні, але й за кордоном.

Добру згадку залишили про себе старожили відділення: Калмикова Л.Ю., Динько В.К., Борисенко Т.0., Фош О.М., старша медсестра Середенко В. А., медсестри Єсакова И.С., Васильєва А.В., Пономарєнко Г.Б., Салюк К.Г.

Спочатку у відділенні було 30 ліжок. В 1970 р. кількість ліжок збільшилась до 50, а з вересня 1976 р. до 60. У тому ж році відділення розташувалося у новому корпусі лікарні.

З 1975р. відділення очолювала Т.Д.Бараннікова, лікар вищої кваліфікації. З 2010 р. відділенням керує Мотрічук Олена Олександрівна. Зараз в штаті відділення 3 лікаря, в тому числі лікар-психотерапевт, та 11 медичних сестер. Старша медична сестра Рукавець Л.О., має вищу атестаційну категорію.

В неврологічному відділенні надається медична допомога пацієнтам із захворюваннями періферійної та центральної нервової системи, порушеннями мозкового кровообігу, нейроінфекціями, у відновлювальному періоді після інсультів, струсів головного мозку.

За рік у відділенні проліковуються 1300 хворих. Крім того, надається до 3 тис. консультацій. Відділення є базовим для лікування пацієнтів з захворюваннями періферійної нервової системи. Це дискогенні радікуліти, ускладнення остеохондрозів, невропатії, полінейропатії. Відсоток таких хворих складає майже 40 %.

Біля 25 % хворих поступають з судинними патологіями – дисциркуляторною енцефалопатією, наслідками інсультів. Лікуються також хворі з вірусними ураженнями нервової системи, наслідками травм, спадковими хворобами.

Щороку у відділенні впроваджуються до 10 нових лікувальних методик та медичних препаратів. Останнім часом освоєні витяжіння хребта, лікувальні процедури за допомогою дошки Євминова при дискогенних радікулітах.

Сумісно з фізіотерапевтичним відділенням внесені ряд нових реабілітаційних методик в лікування судинних та травматичних уражень нервової системи.

Широко використовується голкорефлексотерапія за допомогою апаратів ЧВНС, Еліта, „Рамка”, „Рефлекс”.

Медперсонал відділення працює чітко та злагоджено. З 11 медичних сестер четверо мають вищу кваліфікаційну категорію, дві – першу. Молоді медсестри, якими щороку поповнюється колектив, працюють під наглядом та за підтримкою досвідчених фахівців.

Неврологічне відділення містить 40 ліжок.