Діагностичне відділенняВ 1958 році по вул. Шевченка в терапевтичному відділенні був відкритий кабінет функціональної діагностики, в якому проводили реєстрацію кардіограм та знаходилась киснева палатка. На той час зав. кабінетом була лікар Самойленко Олександра Василівна. З нею працювала медсестра Лебедева Лариса Іванівна.

В 1963 році був побудований 3-х-поверховий корпус лікарні, в якому розміс­тили і кабінет функціональної діагностики. Завідуючим кабінету став Дзюба Е. І., лікарем-функціоналістом була Сідаш Тетяна Олександрівна. З ними працювали медсестри Пахар Валентина Якимівна та Волянська Ада Дмитрівна.

Збільшився об’єм обстежень Крім електрокардіограм, почали робити такі обстеження, як фонокардіограми, осцілограми, вимірювання об’єму зовнішнього дихання

В 1992р. було створене діагностичне відділення. Завідуючим відділення був призначений лікар Педько Володимир Іванович, старшою медсестрою Пахар Валентина Якимівна.

З 1995 року відділенням керував Задорожний Сергій Вікторович. У період становлення у відділенні запроваджена значна кількість методик, шо дозволяють лікарю-клініцисту провести об’ективну діагностику захворювання та оцінити функціональний стан органів і систем організму пацієнта.

На даний час відділення є невід”ємним структурним підрозділом лікарні зі значним інтелектуальним та діагностичним потенціалом, який забезпечує потреби усіх клінічних відділень лікарні та поліклініки .

В 2000 році була придбана ультразвукова система. В 2002 році був придбаний комплекс добового кардіомоніторування “Ритм” та пневмотахометр для обстеження легень, дванадцятиканальний електро­кардіограф “Юкард-200″; велоергометр “Ритм”.

В 2010 році відділенні очолив Бондар Віталій Вікторович. Зараз у відділенні працює 5 лікарів та 6 медичних сестер. Працівники щорічно здійснюють 48 тисяч різноманітних обстежень, у тому числі такі, як електрокардіографія, об’єм зовнішнього дихання, спірографія, капіляроскопія, ), ендоскопічне дослідження ( під наркозом): стравоходу, шлунку, кишківника, бронхів, видалення полипів. УЗД серця, черевної порожнини, щитовидної залози та периферійних судин, пункційні біопсії та дренування, холтєрівськє кардіомоніторування, велоергометрія, навантажувальні проби, реовазограма, реоенцефалограма.

Діагностичне відділення